Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2021 12:30
XCOM: Chimera Squad na PS4
728V

XCOM: Chimera Squad zmierza na PS4, Xbox One i Nintendo Switch! Gra została oceniona przez PEGI

Wygląda na to, że ciekawy projekt od Firaxis Games już niedługo może zawitać na PlayStation 4, Xboksy One oraz Switcha - do tej pory dostępny był bowiem wyłącznie na PC.

XCOM: Chimera Squad to bardzo ciekawy projekt, o którym było stosunkowo głośno rok temu, gdy debiutował na PC. Twórcy z Firaxis Games określali go jako "zupełnie nową fabułę i taktyczną turową walkę w świecie XCOM", więc fani pełnoprawnej dwójki byli oczywiście bardzo zainteresowani. Niestety tytuł został ograniczony wyłącznie do jednej platformy, co bardzo zmniejszyło jego zasięgi.

Teraz wygląda jednak na to, że może się to zmienić. Jak odkryto wśród ocen PEGI (Pan European Game Information) - gra zmierza na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch! Sam opis na stronie nie zawiera zupełnie żadnych ciekawych informacji odnośnie do projektu, ale oczywiście już wiadomość o wydaniu na nowe urządzenie może cieszyć. Wreszcie bowiem również na konsolach będziemy mogli sprawdzić ów tytuł.

Jeśli jakimś cudem nie słyszeliście wcześniej o projekcie, albo umknął Wam przez ograniczenie wyłącznie na PC, koniecznie rzućcie okiem na poniższy zwiastun. Sequel może bez wątpienia przypaść wielu osobom do gustu, a przeniesienie go na inne sprzęty pozwoli dotrzeć do zupełnie nowych fanów, którzy byli odcięci od możliwości kontynuowania przygody w lubianym świecie.

Źródło: https://www.psu.com/news/xcom-chimera-squad-ps4-rating/

Tagi: 2K Games Firaxis Games XCOM: Chimera Squad