Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 19:35
Last Oasis
1490V

Last Oasis od dzisiaj na Xbox Series X|S i Xbox One. Microsoft zadbał o niespodziewaną premierę

Polacy z Donkey Crew opracowali konsolowe wydanie Last Oasis i produkcja jest od dzisiaj dostępna na Xboksach Series X|S i Xboksie One. Na dobry początek gracze mogą zapoznać się z tytułem w ramach Game Preview, ale deweloperzy będą stale pracować, by ulepszać i rozbudowywać tytuł.

O konsolowym wydaniu Last Oasis informowaliśmy naszą społeczność w listopadzie, ale nic nie zapowiadało, że Donkey Crew zakończyło prace nad tytułem i wrzuci produkcję na Xboksy Series X|S i Xboksa One. Jak się jednak okazuje – Microsoft zaskoczył prezentując nowy zwiastun gry i potwierdzając debiut w Game Preview.

Last Oasis jest dostępny za 30 dolarów i gracze mogą od początku liczyć na rozbudowaną pozycję. Jak wiadomo Donkey Crew od zeszłego roku rozwija tytuł na Steam (Early Access) i zainteresowani już teraz zapoznają się z rozbudowaną gospodarką czy też walką wręcz opartą na umiejętnościach.

Jest to ciekawy, postapokaliptyczny survival przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej, który w zeszłym roku został doceniony przez wielu graczy na PC. Twórcy zmierzyli się nawet z małymi problemami, ale na szczęście udało się przezwyciężyć nawałnicę entuzjastów projektu i teraz deweloperzy mogą w spokoju rozwijać pozycje.

Tagi: Donkey Crew Last Oasis