Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 19:10
Last Oasis Donkey Crew
890V

Last Oasis na Xbox Series X|S. Polacy przygotowują nową wersję popularnej gry

Last Oasis zyskało wielką popularność na komputerach osobistych i choć twórcy początkowo nie poradzili sobie z gigantycznym zainteresowaniem, gra wróciła do życia i Donkey Crew zamierza przygotować wersję na konsole. Microsoft zapowiedział wydanie na Xboksach.

Last Oasis zachwyca pierwszych graczy od zeszłego roku, ale trzeba mieć świadomość, że deweloperzy zanotowali bardzo problematyczny start, przez który Donkey Crew zdecydowało się nawet zwracać pieniądze klientom. Sytuacja jednak została opanowana i najwidoczniej od pewnego czasu trwają już prace nad konsolowym wydaniem.

Twórcy z Wrocławia zapowiedzieli, że już na początku 2021 roku (Q1) odbędzie się premiera Last Oasis na Xboksach. Twórcy zapewnią cross-platformowe zmagania i deweloperzy chcą zając się synchronizacją obu wydań (PC + Xbox).

Nie znamy jeszcze konkretnych planów, ale gracze sympatyzujący z postapokaliptycznym survivalem połączonym z sieciową zabawą na serwerach, powinni pamiętać o tej premierze. Także i w tym wypadku gra trafi do Wczesnego Dostępu, jednak jak wiadomo coraz częściej deweloperzy korzystają z tej formy rozwijania tytułów i często wychodzi im to na dobre.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Donkey Crew Last Oasis trailer zwiastun