Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 22:02
Haunted PS1 Demo Disc
839V

Haunted PS1 Demo Disc powraca. Gracze mogą pobrać 25 horrorów dla fanów ery PlayStation

Fani horrorów mogą ponownie sprawdzić szereg projektów low-poly inspirowanych czasami PlayStation. Są to gry porównywane do demonstracji koncepcji, ale w poprzednich edycjach Haunted PS1 Demo Disc wielu graczy chwaliło świetny klimat oraz przyjemną rozgrywkę. Dzisiaj możemy zagrać w 25 propozycji.

O Haunted PS1 Demo Disc pisaliśmy na początku ubiegłego roku, gdy pojawiło się 17 pierwszych produkcji low-poly, a następnie w kwietniu udostępniono aż 69 tytułów. Twórcy ponownie nie tracili czasu, więc inicjatywa powraca i teraz zainteresowani mogą ściągnąć 25 pozycji.

W swoim czasie autorzy Haunted PS1 Demo Disc wspominali o „doświadczeniach” i mając okazję sprawdzić poprzednią paczkę, mogę śmiało przyznać, że jest to naprawdę trafne sformułowanie. Twórcy pokazują, jak lata temu wyglądały horrory i spotkacie się tutaj z wieloma ciekawymi projektami.

Zespół odpowiedzialny za Haunted PS1 Demo Disc podkreśla, że jest to cyfrowa wersja gier, ale oczywiście wspaniale byłoby, gdyby twórcom udało się kiedyś przenieść projekty na płytę. Do tego jednak niezbędny jest wydawca, który zainwestowałby pieniądze, ale jest to oczywiście wyłącznie pomysł – aktualnie możecie pobrać wszystkie tytuły za darmo.

Wszystkie gry z Haunted PS1 Demo Disc zostały przygotowane na nowoczesnych silnikach, ale swoją kreacją mają przywoływać wspomnienia z końcówki lat 90-tych. Horrory sprawdzicie na PC.

Źródło: Twitter: HauntedPs1

Tagi: Haunted PS1 Demo Disc horror low-poly