Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2021 17:17
Returnal w złocie
654V

Returnal w złocie. Gra na PS5 nie zaliczy kolejnego opóźnienia

Twórcy Returnal właśnie ogłosili zakończenie głównych prac nad produkcją. Teraz tytuł na pewno nie zaliczy kolejnego opóźnienia, więc posiadacze PS5 mogą szykować się na rozgrywkę. Gra zadebiutuje w kwietniu.

Returnal to najnowsza produkcja studia Housemarque, które od lat współpracuje z Sony. Teraz jednak deweloperzy otrzymali większy budżet, by móc dopracować pozycję – zdaniem twórców nadciągająca opowieść to pierwsza gra tego zespołu z segmentu AAA.

Teraz możemy mieć pewność, że Returnal nie zaliczy kolejnego opóźnienia. Studio właśnie potwierdziło osiągnięcie złotego statusu, więc wszyscy posiadacze PS5 będą mogli zapoznać się z pozycją 30 kwietnia.

Biorąc pod uwagę ostatnie przełożenia premier, dobrze jest usłyszeć, że w następnych tygodniach zadebiutuje przygoda, która od podstaw była przygotowywana z myślą o nowej generacji. Twórcy ostatnio pokazali fabularny zwiastun oraz przedstawili fragmenty rozgrywki, ale pewnie najlepsze przed nami. Sony powinno wkrótce pokazać dłuższy gameplay.

Zamierzacie sprawdzić Returnal? Pamiętajcie, że pozycja otrzyma pełną, polską lokalizację. Rodzimy oddział PlayStation prezentował już nawet dubbing.

Źródło: Twitter: Housemarque

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment