Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2021 13:57
Returnal - PS5 - Housemarque
1608V

Returnal z próbką polskiego dubbingu. Sprawdźcie, jak brzmi najnowsza produkcja Sony

Returnal jest kolejną produkcją Sony, która zostanie w pełni zlokalizowana. Już ostatni materiał opublikowany przez PlayStation Polska pozwolił graczom sprawdzić dubbing, a teraz możemy posłuchać pełnej prezentacji gry. Najnowszy zwiastun pokazuje jakość lokalizacji.

Sporo w ostatnich dniach pisaliśmy na temat lokalizacji, ponieważ Resident Evil Village nie otrzyma nawet polskich napisów i zamiast tego Capcom zdecydował się na przetłumaczenie Monster Hunter Rise. Decyzje są kontrowersyjne, jednak musimy pamiętać, że niektórzy wydawcy cały czas inwestują w pełny dubbing i chcą jak najlepiej dbać o gry zmierzające na polski rynek.

PlayStation Polska zaprezentowało dzisiaj ostatni zwiastun Returnal, który jednak został upiększony przez rodzimą lokalizację. Na materiale usłyszycie główną bohaterkę i trzeba przyznać – brzmi to naprawdę dobrze. Jak wiadomo Sony już lata temu zainwestowało w projekt „lokalizacja 2.0” i od tego czasu systematycznie możemy poznawać nowe tytuły z PlayStation z polskimi głosami.

Zachęcam do sprawdzenia dwóch materiałów, ponieważ na poprzednim również usłyszycie dubbing, jednak najnowszy zdecydowanie lepiej prezentuje pracę wykonaną przez aktorkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment