Iza Łęcka Iza Łęcka 25.03.2021 12:06
New Pokémon Snap
514V

New Pokémon Snap na długiej rozgrywce. Twórcy czerpią garściami z oryginału

New Pokémon Snap jest następną pozycją, która ma sporą szansę podkręcić wyniki sprzedaży i zapewnić Nintendo Switchowi kolejne miliony sprzedanych egzemplarzy. Tytuł został zaprezentowany na długiej rozgrywce i przypomina oryginał z Nintendo 64.

Pokémon Snap zadebiutował w 1999 roku, jednak Nintendo, dzięki pracy Bandai Namco, chce przypomnieć graczom o tej nietypowej dla całej serii odsłonie. Zapowiedziany w połowie zeszłego roku New Pokemon Snap zadebiutuje pod koniec kwietnia – deweloperzy bazują na znanych rozwiązaniach i atrakcjach.

W najnowszym tytule ponownie wcielimy się w młodego fotografa, który przemierzając archipelag wysp robi zdjęcia Pokemonom – śmiałkowie trafią do regionu Lental, gdzie będą wykonywać zlecenia dla Profesora Mirrora. Naszym zadaniem będzie uwiecznianie wizerunków stworków, które przechadzają się po całym świecie. W nowej produkcji możliwości eksploracji i poznawania otoczenia będą mocno ograniczone, ponieważ do przemieszczania się po mapie ponownie zostanie wykorzystany pojazd posiadający z góry zaplanowany tor jazdy.

Deweloperzy odpowiedzialni za New Pokémon Snap pamiętali o częściowym odświeżeniu zabawy: obecnie przygotowanymi fotkami będziemy dzielić się w mediach społecznościowych oraz przez system umiejscowiony w grze – użytkownicy będą mogli oceniać swoje fotografie.

New Pokemon Snap trafi na rynek 30 kwietnia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco New Pokemon Snap Nintendo