Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 14:54
New Pokemon Snap data premiery
1041V

New Pokemon Snap ma datę premiery. Nintendo szykuje 4 ekskluzywne gry w 3 miesiące

The Pokemon Company zaprezentowało zwiastun New Pokemon Snap, który pozwala spojrzeć na grę oraz potwierdza datę premiery. Japończycy są gotowi, by zaprosić graczy do zabawy i dzięki temu poznaliśmy datę premiery gry. Tytuł trafi do fanów serii już w kwietniu.

New Pokemon Snap został zaprezentowany w połowie ubiegłego roku, ale Nintendo oraz The Pokemon Company nie zdecydowało się na większą promocję gry. Sytuacja może zmienić się w kolejnych tygodniach, ponieważ tytuł otrzymał datę premiery.

Jest to wielki powrót kultowego klasyka z czasów Nintendo 64, który powinien zainteresować wielu posiadaczy Nintendo Switchów, a teraz możemy potwierdzić ostateczne szczegóły debiutu – New Pokemon Snap trafi do graczy 30 kwietnia.

Twórcy ujawnili również, że przygoda zostanie osadzona w nowym regionie nazwanym Lental – lokacja znajduje się pod opieką profesora Mirrora, który zajmie się oceną naszej pracy. W trakcie zabawy otrzymamy możliwość wykonania zdjęć ponad 200 Pokemonom, a na liście stworków mają pojawić się znane oraz nowe okazy. Autorzy zadbali także o szereg zróżnicowanych środowisk.

Na uwagę zasługuje również najbliższy kalendarz – w okresie od lutego do kwietnia na Nintendo Switchu zadebiutują przynajmniej cztery ekskluzywne gry:

  • 12.02 - Super Mario 3D World + Bowser's Fury
  • 26.02 - Bravely Default 2
  • 26.03 - Monster Hunter Rise
  • 30.04 - New Pokemon Snap

Wspominam tutaj wyłącznie o dużych, pudełkowych pozycjach, a listę można rozbudować jeszcze o kilka ciekawych pozycji dostępnych wyłącznie w eShopie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco New Pokemon Snap Nintendo Pokemon Snap (Switch)