Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2021 14:37
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - okładka cover
807V

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na PS5, XSX|S i Switcha w dobrych rękach. Nie musimy się martwić o jakość portów

Już w tym tygodniu Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutuje na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, a w niedalekiej przyszłości tytuł zawędruje na Nintendo Switcha. Wiele na to wskazuje, że nie powinniśmy się martwić o jakość portów, ponieważ nad tytułem wciąż pracuje Vicarious Visions.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to kolejna produkcja, która w najbliższych dniach trafi na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Activision w tym wypadku nie zapewni graczom bezpłatnej aktualizacji, ale tytuł zadziała nawet w 120 klatkach na sekundę.

Mieliśmy już okazję zapoznać się z pierwszym fragmentem rozgrywki z Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na Nintendo Switcha i produkcja zebrała sporo pochwał – choć nadal nie znamy ostatecznej daty premiery.

Wydawca potwierdził również bardzo ważny szczegół: za najnowsze porty Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 odpowiada ponownie Vicarious Visions. Mogliśmy się obawiać, że produkcja wpadła w ręce innego zespołu (w końcu studio pracuje już dla Blizzarda), jednak mimo to deweloperzy pierwotnego odświeżenia zostali ponownie zaangażowani w prace nad pozycją.

Ma to oznaczać, że Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na PS5, XSX|S i Switcha nie będą portami przygotowanymi na szybko, ponieważ projektem zajęło się Vicarious Visions, które od początku pracowało nad kodem przygotowując wersje na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Źródło: https://gamingbolt.com/vicarious-visions-still-in-charge-of-tony-hawks-pro-skater-12-ps5-xbox-series-x-s-and-switch-ports

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions