Iza Łęcka Iza Łęcka 23.02.2021 07:38
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 art
1074V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zmierza na PS5, Xbox Series X|S i Nintendo Switcha? Tony Hawk pyta o nowe wersje

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 może podzielić los Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas i wkrótce trafić na następne platformy. Tony Hawk osobiście zapytał o nowe wersje, a jego wiadomość spotkała się z odpowiedzią Nintendo.

Seria Tony Hawk's Pro Skater powróciła w blasku dzięki kolekcji dwóch odsłon – zestaw zebrał oceny na poziomie 89% i pozwolił wielu graczom oraz dziennikarzom na odnowienie wspomnień dotyczących zmagań na desce. Obecnie tytuł jest dostępny wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One oraz PC, choć wkrótce dużo może się zmienić.

Dwa tygodnie temu Activision zapowiedziało Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz Nintendo Switcha i okazuje się, że Tony Hawk jest „trochę zazdrosny”. Na jego wiadomość odpowiedzieli twórcy Crasha, Nintendo oraz wydawca.

Dialog prezentuje się niczym typowy w naszej branży teaser, który ma zapowiedzieć nadejście nowych wersji Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Czy twórcy pokuszą się o wykorzystanie dodatkowej mocy nowych konsol i umożliwią wykonywanie tricków w 120 klatkach na sekundę? Wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły kolejnych edycji.

Przeczytajcie naszą recenzję Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Źródło: https://gamingbolt.com/tony-hawks-pro-skater-1-and-2-potentially-teased-for-ps5-xbox-series-x-s-and-switch

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions