Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.03.2021 13:30
Final Fantasy VII Remake Intergrade krew
780V

Final Fantasy VII Remake Intergrade może być bardziej brutalne. Ocena ESRB potwierdza występowanie krwi

Wygląda na to, że w nadchodzącym dodatku do odświeżenia kultowej gry na PS5 możemy mieć do czynienia ze znacznie bardziej krwawymi scenami, niż w przypadku podstawowej wersji z PlayStation 4.

Final Fantasy VII Remake Intergrade to zapowiedziany podczas lutowego State of Play dodatek, który przedstawi nam bliżej Yussie oraz Sonona. Tytuł ma w pewnym sensie osłodzić fanom oczekiwania przed drugą częścią pełnoprawnej historii, a zaledwie kilka dni temu dostaliśmy garść nowych informacji na temat rozszerzenia oraz informację, że prawdopodobnie nie wpłynie na główną oś fabularną.

Teraz natomiast w PlayStation Store pojawiła się ocena ESRB wystawiona dla Final Fantasy VII Remake Intergrade. I nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie jeden z elementów. Zostajemy bowiem ostrzeżeni przed występowaniem w tytule wulgaryzmów, dwuznacznych motywów, alkoholu, tytoniu, przemocy oraz krwi. I to właśnie ten ostatni element szczególnie przykuł uwagę graczy.

Jak bowiem wiemy, w Final Fantasy VII Remake nie mieliśmy do czynienia z krwawieniem postaci (w przeciwieństwie do oryginału, gdzie to kilkukrotnie miało miejsce). A biorąc pod uwagę, że mało prawdopodobne jest, by uzupełniono podstawową historię o tego typu motywy, można zakładać, że to właśnie dodatkowa historia o dwójce bohaterów będzie uzupełniona o krwiste sceny.

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE - ESRB

Źródło: https://www.thegamer.com/final-fantasy-7-remake-intergrade-introduces-blood-to-the-game/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Intergrade Square Enix