Iza Łęcka Iza Łęcka 17.03.2021 12:24
Call of Duty: Warzone Hakerzy
1012V

Call of Duty: Warzone z kolejną czystką cheaterów. Twórcy usunęli z gry 30 000 oszustów

W najbliższym czasie gracze na serwerach Call of Duty: Warzone powinni doświadczyć bardziej komfortowej rozgrywki. Raven Software potwierdziło kolejną falę banów, zapowiadając jednocześnie dalsze eliminowanie nieuczciwych użytkowników.

Historia lubi się powtarzać: Call of Duty: Warzone w ostatnich dniach ponownie mierzyło się z dużymi kłopotami wywołanymi działalnością oszustów. Sympatycy strzelania odczuwali spore utrudnienia, ponieważ w każdym momencie zmagania mogły zostać zakończone przez cheaterów.

W konsekwencji Raven Software wzięło sprawy w swoje ręce i – jak podaje redakcja PC Gamer – zbanowało 30 000 kont Call of Duty Warzone. Deweloperzy zapowiedzieli, że kolejna tura walki z kombinatorami nadciąga, zatem możemy oczekiwać następnej czystki na serwerach. Przypomnijmy, że w lutym zespół już wielokrotnie podejmował podobne działania, a od czasu premiery darmowej gry 300 000 uczestników zapracowało na permbany.

Co więcej, twórcy potwierdzili również opublikowanie kolejnego hotfixa, który usuwa jeden z ostatnich błędów. Ekipa odpowiedzialna za tytuł nie ukrywa, że ciągle trzyma rękę na pulsie i monitoruję sytuację, by pozbywać się niedoróbek.

Warto pamiętać, że Call of Duty: Warzone może wkrótce otrzymać zupełnie nową mapę, która zgodnie z niepotwierdzonymi doniesieniami miałaby pomieścić nawet 250 graczy.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/activision-has-banned-another-30000-call-of-duty-warzone-cheaters/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward