Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2021 17:57
Call of Duty Warzone
2390V

Call of Duty Warzone z 250 graczami na nowej mapie? Twórcy mają zaskoczyć skalą bitwy

Sympatycy Battle Royale mogą szykować się na wielką bitwę, która zapewni zainteresowanym zupełnie nowe wrażenia. Jeśli wierzyć najnowszym przeciekom – w Call of Duty Warzone pojawi się gigantyczna mapa i na lokacji zmieści się aż 250 graczy.

Twórcy Call of Duty Warzone mają spore problemy z hakerami, ale deweloperzy nie mogą skupić się jedynie na usuwaniu oszustów z serwerów, ponieważ społeczność Call of Duty wciąż czeka na nowości. Według przecieków – w Werdańsku będziemy świadkami prawdziwej apokalipsy.

Następnie jedyną opcją będzie zniszczenie terenów, a zmagania Battle Royale będą rozgrywać się na nowym terenie, który według najnowszych przecieków będzie wyjątkowo duży.

O nowej mapie wspominał kilka tygodni temu Tom Henderson, który potwierdził, że deweloperzy testują „Ural”. Teraz w sprawie planów wypowiedział się InfoCoDEsp i informator zna kilka szczegółów nowych terenów.

W Call of Duty: Warzone ma pojawić się „niezwykle duża” mapa, która zawiera w sobie 23 normalne lokacje. Twórcy chcą zapewnić wiele nowych pojazdów, a do jednej rozgrywki zostanie zaproszonych aż 250 graczy.

Trzeba jednak zaznaczyć, że wciąż musimy czekać na ostateczne potwierdzenie konkretów.

Źródło: https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-leakers-claim-ural-mountains-map-will-bring-250-player-lobbies-1533674/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward