Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2021 16:16
Call of Duty Warzone
2521V

Call of Duty Warzone jest niszczone przez hakerów. Cheaterzy mogą w każdym momencie wyłączyć rozgrywkę

Twórcy Call of Duty Warzone stoją przed kolejnym problemem. Hakerzy potrafią już nawet wyłączyć serwer podczas starć, co bardzo negatywnie wpływa na doświadczenie fanów Battle Royale. W Sieci pojawiły się pierwsze materiały, które potwierdzają nietypową sytuację.

Od czasu do czasu mamy okazję wspomnieć na portalu o pozytywnych akcjach na serwerach Call of Duty Warzone – ostatnio widzieliśmy między innymi świetną rozgrywkę grupy graczy, której udało się ustanowić nowy rekord świata. Nie jest jednak sekretem, że produkcja ma gigantyczne problemy z oszustami.

Na początku lutego pojawiły się informacje od profesjonalnych zawodników, którzy zapowiedzieli, że nie zamierzają dłużej męczyć się z cheaterami na serwerach Call of Duty Warzone, więc Activision rozpoczęło wielką falę banów. Minął zaledwie miesiąc, a w Sieci pojawiły się nowe materiały, które pokazują, jak oszuści potrafią wyłączyć mecz.

Aktualnie trudno powiedzieć, w jaki sposób cheaterzy kończą zmagania i jaki jest tego sens. Prawdopodobnie i tak wszystkie osoby znajdujące się na serwerze zostają zwycięzcami. Mimo to pojawiają się spotkania, w których fani gatunku nie mogą bez problemu rywalizować z przeciwnikami, ponieważ w każdym momencie akcja może zostać zakończona.

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-hackers-end-match-early/

Tagi: activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward