Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2021 22:58
Tell Me Why
906V

Początek Tell Me Why za darmo. Twórcy Life is Strange rozdają 1. odcinek

Tell Me Why zostało podzielone na trzy epizody, a od dzisiaj możecie pobrać za darmo pierwszy odcinek. Może to być dobra zachęta dla graczy, którzy nie wiedzą, czy warto zainteresować się całą opowieścią przygotowaną przez twórców Life is Strange.

Pod koniec 2020 roku Dontnod Entertainment zaprezentowało graczom historię podzieloną na trzy odcinki – ukończenie każdego epizodu trwa około 3 godziny, więc całą historię możemy poznać w 9 godzin. Nie jest to najdłuższa produkcja twórców Life is Strange, ale bez wątpienia pozycja wzbudziła spore poruszenie wśród graczy.

Dontnod Entertainment postanowiło tym razem przedstawić historię rodzeństwa, które powraca w rodzinne strony, by zmierzyć się z demonami przeszłości. Jednym z istotnych tematów gry jest transpłciowość głównego bohatera.

Deweloperzy chcą zachęcać do swojej opowieści i rozdają jedną trzecią Tell Me Why za darmo – pierwszy epizod pobierzecie ze Steam lub sklepu Microsoftu. Warto oczywiście jednocześnie pamiętać, że cała gra jest dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Jeśli nie jesteście pewni, czy warto zainteresować się Tell Me Why, to Igor miał w swoim czasie okazję sprawdzić początek historii.

Źródło: https://gamingbolt.com/tell-my-why-chapter-1-is-now-free-for-everyone

Tagi: Dontnod Entertainment tell me why Xbox Game Studios