Black Desert Online za darmo. Reklama live-action zachęca do przygody

News
1126V
Black Desert Online za darmo. Reklama live-action zachęca do przygody
Bartosz Dawidowski | 08.03.2021, 14:10

Black Desert cały czas prężnie się rozwija. Ostatnio studio Pearl Abyss przypomniało nam, że ich hit MMORPG ma już 2 lata na konsolach, a tym razem możemy podziwiać reklamę live-action.

Pearl Abyss postanowiło przypomnieć nam o Black Desert. Gra w wersji konsolowej cały czas goni wydane pecetowe, otrzymując kolejne aktualizacje, m.in. z nowymi profesjami bohaterów (ostatnio na konsolach pojawiła się m.in. klasa Guardian i Nova). Wciąż jednak to wydanie pecetowe, czyli Black Desert Online cieszy się z najbogatszej zawartości i najświeższych atrakcji.

Gra doczekała się dzisiaj całkiem efektownej reklamy live-action, w której twórcy przekonując nas, że w świecie Black Desert czekają przygody "prawie nieodróżnialne od rzeczywistości". 

Co najważniejsze - tytuł jest obecnie dostępny na Steam za darmo. Normalnie hit koreańskiego studia wyceniany jest na Steam na 45 zł. Tytuł możecie przepisać do swojej biblioteki na Steam za darmo do 10 marca. Po przypisaniu Black Desert Online do swojego konta, grę zachowacie już na zawsze na Steam.

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper