Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2021 09:30
Guerrilla Games nowe studio
1743V

Guerrilla Games po przeprowadzce. Twórcy Horizon Zero Dawn chwalą się nową siedzibą

Ekipa z Guerrilla Games przenieśli się do zupełnie nowego studia w Amsterdamie i zaprezentowali kilka zdjęć z siedziby. Tam nie zabrakło oczywiście elementów związanych z ich największym hitem.

Horizon Forbidden West to bez dwóch zdań jedna z bardziej wyczekiwanych gier nadchodzących miesięcy. Pierwsza odsłona serii spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a zwiastuny nadchodzącej odsłony zdradzają, że prawdopodobnie dostaniemy coś naprawdę dobrego. Zdecydowanie jest na co czekać, a twórcy mają przecież spory bagaż zaufania od graczy.

Teraz wygląda na to, że w trakcie prac nad grą, pracowali także w kwestii przeniesienia swojej siedziby w inne miejsce. Jak zdążyliśmy się dowiedzieć, nowa siedziba ponownie mieści się w Amsterdamie i znajduje się tam naprawdę dużo elementów związanych z ich najgłośniejszą marką, a więc Horizon Zero Dawn. Zmiana podyktowania była znacznym rozrostem załogi - obecnie zatrudnionych jest tam 350 osób.

Trzeba przyznać, że miejscówka robi naprawdę dobre, nowoczesne wrażenie. Co więcej, nie mogło zabraknąć także nowinek technologicznych - znalazło się miejsce dla profesjonalnego studia nagraniowego pod kątem dźwięków oraz specjalnego pomieszczenia związanego z motion capture. Jeśli chcielibyście sprawdzić całość, jak wygląda całość na zdjęciach, zajrzyjcie w to miejsce. Naprawdę wygląda to imponująco!

Źródło: https://www.psu.com/news/horizon-forbidden-west-developer-guerrilla-games-gives-first-look-at-new-studio/

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment