Ratchet & Clank na PS4 i PS5 za darmo. Sony rozpoczęło nową promocję

Gry
5809V
Ratchet & Clank na PS4 i PS5 za darmo. Sony rozpoczęło nową promocję
Iza Łęcka | 02.03.2021, 07:00

Wystartowała tegoroczna kampania Play At Home, która ma na celu zachęcić graczy do pozostania w domach i grania w gry. Sony planuje rozdać kilka produkcji za darmo, natomiast na dobry początek można pobrać Ratchet & Clank. Z oferty skorzystają właściciele PS4 i PS5.

W zeszłym tygodniu Sony podzieliło się kilkoma ważnymi informacjami. Zapowiedziane zostało nowe PlayStation VR, opóźniono premierę Gran Turismo 7, prace na Days Gone na PC zostały potwierdzone i Japończycy ujawnili tegoroczną edycję kampanii Play At Home.

Społeczność PlayStation już w zeszłym roku pobierała za darmo gry Sony, tymczasem specjalna inicjatywa jest kontynuowana. Pandemia nieustannie trwa, więc w obliczu niepewnej sytuacji epidemiologicznej na świecie, warto utrzymywać dystans, pozostać w domach, a jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu jest rozgrywka na PS4 i PS5.

Ratchet & Clank – pobierz tytuł za darmo

Sony informuje, że z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 (nie jest wymagany PS Plus). Pozycja jest dostępna bez dodatkowych opłat do 1 kwietnia (1:00 czasu polskiego).

Ratchet & Clank zadebiutował w 2016 roku i jest remakiem pierwszej odsłony serii. Historia, której średnia ocen plasuje się na poziomie 86%, będzie znakomitą rozgrzewką przed czerwcową premierą Ratchet & Clank: Rift Apart.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (116)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper