PS4 i PS5 z darmową grą. Sony powraca z Play At Home

Gry
5327V
PS4 i PS5 z darmową grą. Sony powraca z Play At Home
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 15:05

Sony właśnie zapowiedziało powrót Play At Home. Gracze mogą liczyć na darmowe gry, które włączymy na PS5 i PS4 – korporacja chce w ten sposób zachęcić fanów elektronicznej rozgrywki do spędzania wolnego czasu w domach.

Na blogu PlayStation pojawiła się wiadomość od Jima Ryana, który potwierdził, że klienci PlayStation mogą liczyć na ciekawy bonus. Prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment podkreślił, że korporacja chce podziękować społeczności PlayStation za wielkie wsparcie w tych trudnych czasach.

Sony właśnie zapowiedziało, że dzięki inicjatywie Play At Home od 2 marca w Europie wszyscy gracze na PlayStation 4 i PlayStation 5 pobiorą za darmo Ratchet & Clank. Firma wspomina, że jest to pierwsza produkcja dostępna za darmo – akcja ma trwać do czerwca. Japończycy zapewniają także rozszerzony dostęp do Funimation, ale niestety usługa nie jest dostępna w Polsce.

„To, co dziś przedstawiliśmy, to dopiero początek tego, co czeka nas w Play At Home. W nadchodzących tygodniach podzielimy się większą ilością szczegółów na temat darmowych gier i ofert rozrywki, które trafią do naszej społeczności PlayStation.”

Oferta będzie dostępna dla wszystkich graczy – nawet jeśli nie posiadacie abonamentu PlayStation Plus.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/02/23/play-at-home-returns-four-months-of-offers-for-playstation-games-and-entertainment-begin-march-1/

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper