Nintendo nie zmienia planów i Super Mario 3D All-Stars wkrótce zniknie ze sprzedaży

News
2120V
Nintendo nie zmienia planów i Super Mario 3D All-Stars wkrótce zniknie ze sprzedaży
Wojciech Gruszczyk | 01.03.2021, 20:27

Nintendo potwierdziło, że jeszcze przez kilka tygodni gracze mogą kupić Super Mario 3D All-Stars. Następnie gra zostanie wycofana z cyfrowej dystrybucji, a gdy skończą się wrzucone na rynek pudełka, zestaw nie będzie dostępny dla nowych klientów Nintendo Switcha.

Nintendo w zeszłym roku zapowiedziało Super Mario 3D All-Stars i produkcja we wrześniu trafiła na Nintendo Switcha. Zestaw zawiera Super Mario 64, Super Mario Sunshine oraz Super Mario Galaxy – w tym miejscu przeczytacie naszą recenzję.

Japończycy zapowiadając pozycję wspomnieli o nietypowej formie dystrybucji, która pierwotnie została odebrana jako żart, ale najwidoczniej Nintendo nawet w obliczu wielkiej popularności Super Mario 3D All-Stars, nie chce zmienić planów.

Firma potwierdziła dzisiaj, że Super Mario 3D All-Stars zniknie ze sprzedaży 31 marca i do tego dnia możemy bez problemu kupić cyfrowe wydanie gry. Następnie produkcja zostanie usunięta z eShopu – oczywiście jeśli posiadacie pakiet w swojej kolekcji, to będziecie mogli pobrać pozycję.

Sytuacja może trwać dłużej w przypadku pudełkowego wydania Super Mario 3D All-Stars, ale możemy przyjąć, że kiedyś gracze wykupią pełen nakład i pakiet trzech przygód Mariana nie będzie dostępny w normalnej sprzedaży.

Źródło: https://www.vg247.com/2021/03/01/super-mario-3d-all-stars-march

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper