Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 20:00
Super Mario 3D All-Stars
1296V

Super Mario 3D All-Stars będzie dostępne w cyfrowej dystrybucji tylko do 31 marca. Znamy cenę zestawu

Nintendo potwierdziło ważne szczegóły dotyczące Super Mario 3D All-Stars. Gra będzie dostępna w cyfrowej sprzedaży tylko do 31 marca i część graczy krytykuje decyzję Nintendo.

Nie potwierdziły się ostatnie przecieki i Nintendo dzisiaj zapowiedziało szereg gier z Marianem w roli głównej. Jeszcze we wrześniu zagramy w Super Mario 3D All-Stars i jest to zestaw składający się z trzech produkcji – Super Mario 64, Super Mario Sunshine oraz Super Mario Galaxy.

W informacji opublikowanej przez Nintendo pojawił się zaskakujący szczegół: zestaw będzie dostępny od 18 września i do 31 marca 2021 roku. Początkowo wielu dziennikarzy (w tym ja) sądzili, że jest to błąd, ale Nintendo potwierdziło zaskakującą decyzję.

„Pudełkowa wersja jest produkowana tylko w ograniczonym czasie, a wersja cyfrowa będzie wydana tylko do końca marca 2021 roku”

Następnie gry zostaną usunięte z eShopu i będziemy mogli kupić jedynie edycję w pudełku. Jak się jednak okazuje, nawet fizyczne wersje nie będą od pewnego momentu produkowane, więc szybko może się okazać, że pojawi się problem z dostępem do kolekcji.

Super Mario 3D All-Stars pojawiło się już w pierwszych sklepach i klienci muszą przygotować około 229 zł na zestaw trzech odświeżonych gier. Pakiet zajmie 4,9GB.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/nintendo-confirms-mario-3d-all-stars-will-only-be-on-sale-until-march/

Tagi: Nintendo Nintendo Switch Super Mario 3D All-Stars switch