Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2021 11:38
Ruchomy chaos. Sci-fi z Tomem Hollandem w nowym materiale. Data premiery w polskich kinach
1186V

Ruchomy chaos. Sci-fi z Tomem Hollandem w nowym materiale. Data premiery w polskich kinach

"Ruchomy chaos" ("Chaos Walking"), czyli film science-fiction z Tomem Hollandem w roli głównej, znajduje się już na ostatniej prostej przed kinową premierą.

"Ruchomy chaos" wbije się do amerykańskich kin (tych, które zdążyły się otworzyć w trakcie pandemii) już 5 marca 2021 r. Dowiedzieliśmy się również, kiedy film trafi na afisz również w naszym kraju. "Ruchomy chaos" będzie można oglądać w polskich kinach od 12 marca 2021 r. 

W "Chaos walking" poznamy świat, w którym doszło do wybuchu epidemii wirusa, który zabił prawie wszystkie kobiety. Wirus spowodował też, że prawie wszystkie myśli pozostałych przy życiu ludzi są widoczne w postaci "hologramów". Zagładzie ludzkości na planetarnej kolonii będzie próbował zapobiec protagonista opowieści, grany przez Toma Hollanda. W jego wyprawie towarzyszyć będzie postać, w którą wcieli się Daisy Ridley. Oprócz tych aktorów na wielkim ekranie zobaczymy m.in. Madsa Mikkelsena, Demiana Bichira i Cynthię Erivo. Reżyserem dzieła został Doug Liman, który ma na koncie takie filmy jak "Na skraju jutra" i "Barry Seal".

Poniżej czeka na was najnowszy klip wideo z "Ruchomego chaosu". Po pierwszy trailer odsyłam was do poprzedniego newsa. Warto też pamiętać, że Tom Holland wcieli się w głównego bohatera filmowej adaptacji Uncharted. Więcej na ten temat tutaj.

Źródło: https://www.filmweb.pl/film/Ruchomy+chaos-2021-789694

Tagi: chaos walking film kino ruchomy chaos Tom Holland uncharted