Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.12.2020 10:48
Chaos walking
859V

Ruchomy chaos. Film science fiction z datą premiery. Zwiastun i scena z Tomem Hollandem

To może być jeden z ciekawszych filmów 2021 roku. "Ruchomy chaos" ("Chaos walking") doczekał się trailera i sceny, w której możemy przyjrzeć się jak Tom Holland radzi sobie z rolą głównego bohatera.

Kinowa produkcja, która stanowi adaptację serii powieści sci-fi, stworzonych przez Patricka Nessa, dorobiła się wreszcie - po długim oczekiwaniu (o filmie słyszeliśmy już w 2016 roku) - terminu premiery. "Ruchomy chaos" ("Chaos walking") zadebiutuje w amerykańskich kinach 5 marca 2021 r. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dojdzie do premiery w Polsce.

"Ruchomy chaos" opowiada o tajemniczym wirusie, który doprowadził do śmierci prawie wszystkich kobiet na planecie. Wirus nie pozostaje bez wpływu na pozostałych przy życiu mężczyzn, którzy podupadają na zdrowiu psychicznym przez zmiany w mózgu na skutek choroby. Zbliża się zagładza ludzkości. Katastrofie będzie próbował zapobiec bohater grany przez Toma Hollanda, któremu potowarzyszy w tej przygodzie postać grana przez Daisy Ridley. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Madsa Mikkelsena, Demiana Bichira i Cynthię Erivo. Reżyserią filmu zajął się Doug Liman, autor "Fair Game", "Barry Seal" i "Na skraju jutra".

Jak oceniacie zwiastun "Ruchomego chaosu"? Jest szansa na mocne kino?

Źródło: Collider

Tagi: chaos walking film kino