PS Plus na marzec z genialną ofertą! Sony oferuje 5 gier na PS5 i PS4

News
18271V
PS Plus na marzec z genialną ofertą! Sony oferuje 5 gier na PS5 i PS4
Wojciech Gruszczyk | 27.02.2021, 01:12

Holenderski oddział PlayStation właśnie ujawnił zestawienie PS Plus na marzec. Gracze mogą tym razem szykować się na aż pięć produkcji i tylko jedna powraca z poprzedniego miesiąca. To jedna z najciekawszych ofert w ostatnich miesiącach. Sprawdźcie listę tytułów przygotowanych dla klientów PS5 i PS4.

PS Plus na marzec 2021

 • Final Fantasy VII Remake 
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen: 87%
 • Remnant From the Ashes
  - Rok premiery: 2019
  - Średnia ocen: 77%
 • Farpoint
  - Rok premiery: 2017
  - Średnia ocen: 71%
 • Maquette
  - Rok premiery: marzec
  - Średnia ocen: TBA
 • Destruction AllStars (w ofercie do kwietnia)
  - Rok premiery: 2021
  - Średnia ocen: 63%

Sony kończy ten wymagający tydzień z przytupem. Japończycy w ostatnich dniach potwierdzili prace nad nowym PlayStation VR, zapowiedzieli opóźnienie premiery Gran Turismo 7, ujawnili przenoszenie gier na PC (Days Gone na początek) i przeprowadzili State of Play. Teraz korporacja potwierdziła marcową ofertę PS Plus, która na pewno spodoba się wielu graczom. 

Jak się okazuje, informatorzy kolejny raz mieli rację i w bibliotece PlayStation Plus pojawi się Final Fantasy VII Remake – jest to zeszłoroczny hit sprzedażowy, który został również doceniony przez dziennikarzy. Tytuł w czerwcu trafi na PS5 i gracze skorzystają w tym czasie z bezpłatnej aktualizacji.

Na liście znajduje się kolejna „premierówka” – logiczno-przygodowa produkcja będzie dostępna na rynku właśnie na początku marca. Sony dodatkowo dorzuca Remnant From the Ashes oraz Farpoint. Ta druga propozycja powinna zainteresować wszystkich posiadaczy PlayStation VR.

Oferta PS Plus została już ujawniona przez Holendrów, więc pewnie za chwilę pojawi się na oficjalnym kanale europejskiego PlayStation.

Grafika potwierdza: Final Fantasy VII Remake będzie dostępny tylko na PS4 i nie będziemy mogli zaktualizować gry do wersji z PS5.

[Aktualizacja #1]

Mamy wiadomość od PlayStation Polska:

Co ciekawe, oferta w Azji różni się do europejskiej:

Źródło: Twitter: Nibellion

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych