State of Play z 10 grami na PS5 i PS4. Podsumowujemy, zbieramy wiadomości i oceniamy pokaz Sony

News
5632V
State of Play z 10 grami na PS5 i PS4. Podsumowujemy, zbieramy wiadomości i oceniamy pokaz Sony
Wojciech Gruszczyk | 27.02.2021, 01:11

Sony właśnie zakończyło pierwszy State of Play w 2021 roku. Na wydarzeniu nie zabrakło produkcji zmierzających na PlayStation 5 i PlayStation 4, a w tym miejscu możecie ocenić wydarzenie japońskiej korporacji. To jak, Japończycy nie zawiedli?

State of Play w ocenie redakcji PPE.pl

Roger: Dla Final Fantasy warto było posiedzieć te kilkadziesiąt minut. Yuffie wygląda zjawiskowo, jest też nowa postać i cały nowy wątek. Szkoda, że data premiery to jakiś żart. Żeby zaraz nie skończyło się tym, ze zamiast sequela dostawać będzie co roku płatne rozszerzenia posuwające historię o kilka godzin do przodu. A tuz po imprezie Squarenix zapowiedizało kolejne dwa finale tym razem mobilne. Wyciskamy cytrynę i to mocno… Bardzo ładnie prezentuje się Kena, ale z kwietniowej premiery zrobiło nam się lato. Ależ mamy posuchę na początku 2021 roku. Reszta gier lepsza lub gorsza, mnie cały czas intryguje Returnal, bo lubię klimaty science-fiction. Fajnie też wygląda pod względem stylu graficznego Sifu. Nie spodziewałem się tutaj wielkich zapowiedzi, więc oglądało się przyjemnie choć szczerze to nie widzę sensu robienia takich pokazów, bo wszystkie te informacje i trailery można było przekazać w trakcie tygodnia, a pewnie część graczy poczuła się zawiedziona brakiem nowych gier AAA i skupieniem na indykach.

Ocena 3/6

Wojtek: Nie oczekiwałem za wiele nowości po State of Play i... W zasadzie nie zostałem niczym zaskoczony. Świetnie wygląda Kena, pewnie zagram w Deathloop, Abe'a i Returnal, ale zdecydowanie najciekawszą propozycją jest odświeżony Final Fantasy VII Remake. Szkoda, że nie otrzymaliśmy większych bomb, ale pewnie na takie atrakcje przyjdzie nam zaczekać do... Czerwca? Pozostaje czekać. 

Ocena 3/6

Jak widzicie jeszcze podsumowujemy wydarzenie oraz piszemy ostatnie wiadomości, ale Wy możecie już teraz wyrazić swoje zdanie na temat pokazu. Jak ocenicie pierwsze State of Play w 2021 roku?

Wszystkie wiadomości, zapowiedzi i materiały:

Źródło: własne

Komentarze (189)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper