Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 14:00
Tekken 7 Premier Polski Krystyna
4905V

Tekken 7 ze szczegółami Premier Polski. Krystyna wkroczy do gry

Na witrynie Microsoftu pojawiły się pierwsze informacje dotyczące Premier Polski, która zawita do Tekken 7. Wojowniczka ma na imię Krystyna i zamierza walczyć nie tylko za wszystkich mieszkańców naszego kraju, ale ma również własne motywy.

Bandai Namco w weekend potwierdziło kolejne DLC do Tekken 7. Produkcja zostanie rozbudowana o fikcyjną Premier Polski, jednak pełna prezentacja postaci odbędzie się dopiero w późniejszym terminie. Jak się jednak okazuje, Microsoft przed czasem opublikował szczegóły postaci i graczom udało się skopiować najważniejsze informacje.

18 DLC do Tekken 7 jest „Krystyna” i to właśnie takie imię otrzymała Premier Polski. Twórcy chcą ją w ciekawy sposób połączyć z uniwersum:

„Tajemnicza kobieta, która szybko doszła do władzy w Polsce. Premier Krystyna dołącza do turnieju King of Iron Fist, aby przejąć kontrolę nad Mishima Zaibatsu dla swojego kraju. Jednak ma ona również swoje osobiste motywy związane z rodziną Mishima”.

Jak widać Katsuhiro Harada zadbał o odpowiednie połączenie Premier Polski, która chce przejąć kontrolę nad korporacją, ale jest jednocześnie w jakiś sposób związana z rodziną Mishima.

Warto przypomnieć, że wcześniej Katsuhiro Harada potwierdził ważny szczegół – nad postacią z Polski pracowano od kilku lat.

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/lpt5oj/tekken_dlc_18_name_description/

Tagi: Bandai Namco Tekken 7