Tekken 7 z Premier Polski. Prace nad polską postacią trwały od wielu lat

News
5937V
Tekken 7 z Premier Polski. Prace nad polską postacią trwały od wielu lat
Iza Łęcka | 22.02.2021, 07:00

Polska społeczność Tekkena żyje weekendowym ogłoszeniem nowej postaci do Tekken 7. W grze Bandai Namco pojawi się Premier Polski i jak okazuje się, że deweloperzy tworzyli rodzimą bohaterkę od wielu lat. Szczegóły zdradził Katsuhiro Harada.

W weekend zapowiedziano kolejną wojowniczkę do Tekken 7, którą niespodziewanie jest fikcyjna Premier Polski. Twórcy współpracowali z polską ambasadą w Japonii, jednak istotny był zeszły rok – wtedy to Katsuhiro Harada zawitał w naszym kraju.

Ojciec serii Tekken przyleciał na Intel Extreme Masters, jednak w ostatnim momencie impreza została odwołana. Harada miał wziąć udział w wywiadach z dziennikarzami z naszego kraju, ale ze względu na nieobecność wielu redaktorów na wydarzeniu, Japończyk miał sporo wolnego czasu. Odwołując się do zeszłego roku twórca zdradził, że trochę pozwiedzał, dodając żartobliwie: „wydałem pieniądze Bandai Namco i nie zapłaciłem nic z mojej kieszeni”.

Trzeba podkreślić, że prace nad wojowniczką z Polski trwały od lat. W 2019 roku Harada potwierdził, że już od ośmiu lat zespół posiada dobrze wyglądającą w teorii i na papierze postać, ale deweloperzy chcieli szerzej poznać polską kulturę i społeczeństwo.

Nie możemy potwierdzić, czy zeszłoroczne trudności w organizacji IEM 2020 przyczyniły się do stworzenia postaci, choć wkrótce powinniśmy spodziewać się ujawnienia dodatkowych szczegółów – może twórcy pokuszą się o przedstawienie dokładnej genezy nowej bohaterki? Katsuhiro Harada ujawnił, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy pełny zwiastun.

Źródło: https://www.dualshockers.com/tekken-7-poland-character-teaser/ Twitter: Harada_TEKKEN

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper