Tekken 7 z zapowiedzią nowej postaci DLC! Do gry trafi... Premier Polski!

Gry
15046V
Tekken 7 z zapowiedzią nowej postaci DLC! Do gry trafi... Premier Polski!
Kajetan Węsierski | 21.02.2021, 22:55

Podczas trwającego Japan Fighting Game Publishers Roundtable dostaliśmy informacje o zupełnie nowej postaci, która dołączy do listy postaci w najnowszej odsłonie serii Tekken. Będzie nią fikcyjna Premier RP!

Tekken 7 to jedna z tych gier, które pomimo ponad trzech lat od debiutu, wciąż dostaje kolejny rozszerzenia i ciekawe DLC. Zaledwie kilka miesięcy temu wystartował przecież Czwarty Sezon, który przyniósł fanom masę nowych wyzwań, sporo ciekawych osiągnięć oraz nową postać. Co ważne, w styczniu gra wyleciała z usługi Xbox Game Pass, więc trzeba ją nabyć samemu.

I zdecydowanie warto to zrobić szczególnie teraz, albowiem ogłoszono właśnie kolejną postać, która trafi do uniwersum... Będzie to osobistość dość nietypowa, ale bez wątpienia szczególnie znacząca dla polskich fanów. Dostaniemy bowiem możliwość walki jako fikcyjna Premier Polski! Wydarzenie ogłoszono podczas trwającego Japan Fighting Game Publishers Roundtable.

Jak zdradził sam Katsuhiro Harada, za pomysłem stał fakt, iż w historii Polski było kilka kobiet, które obejmowały stanowiska premierów. Z tego względu chcieli dodać jedną z takich przedstawicielek do samej gry. Ta oczywiście nie jest wzorowana na jakiejkolwiek z nich (ani tym bardziej na obecnym premierze), ale dzięki współpracy z Polską Ambasadą, udało się podobno całkiem nieźle wszystko zrealizować.

Warto zwrócić tu także uwagę na bardzo ciekawy szczegół, który zauważyło sporo fanów. Gdy w pewnym momencie teasera możemy bliżej przyjrzeć się dolnej części twarzy nowej bohaterki, na jej policzku można zauważyć szramę - dokładnie taką samą, jaka charakteryzuje Ciri z Wiedźmina. Bardzo możliwe, że wygląd postaci będzie wzorowany właśnie na niej. Rzućcie okiem na zwiastun!


 

Źródło: https://twinfinite.net/2021/02/tekken-7-dlc-character-poland/

Komentarze (256)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper