Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2021 12:50
Starfield - Make a Wish
818V

Starfield z interesującą inicjatywą. Bethesda pozwoli graczowi stworzyć postać

Bethesda połączyła siły z fundacją Make-a-Wish, dodając aukcję, w której nagrodą jest stworzenie postaci do gry oraz otrzymanie Xboksa Series X z zestawem produkcji studia. Firma zaprasza na imprezę Evening of Wishes 2021 oraz zachęca do licytowania.

W ramach Evening of Wishes 2021 Amerykanie zaoferowali możliwość stworzenia postaci do Starfield – osoba, która zapłaci najwięcej, będzie mogła zaprojektować oryginalnego bohatera, co więcej, z opisu wynika, że pojawi się możliwość udostępnienia w pozycji własnego wizerunku. Zwycięzca otrzyma szansę współpracy z producentem wykonawczym Bethesdy, Toddem Howardem.

Jest to propozycja przygotowana dla Fundacji Make-a-Wish, która pomaga spełniać życzenia dzieci cierpiących na poważne choroby. Organizacja została założona ponad 40 lat temu w Stanach Zjednoczonych, ale działa w prawie 50 krajach na całym świecie w 39 międzynarodowych oddziałach.

Zwycięzca nie tylko stworzy postać do Starfield, ale otrzyma także Xboksa Series X oraz 16 gier Bethesdyaktualnie aukcja utrzymuje się na poziomie 6400 dolarów (ofertę znajdziecie w zakładce „Exclusive Experience”).

Pomysł studia może okazać się niesamowitą atrakcją dla wielu fanów, którzy nie tylko wspomogą działania fundacji i spełnią marzenia kolejnych dzieciaków, ale jednocześnie otrzymają unikalną okazję do współpracy z Bethesdą nad zapowiedzianą i oczekiwaną przez wielu produkcją.

Według ostatnich plotek, jeszcze kilka miesięcy temu Starfield miał zadebiutować na rynku w 2021 roku.

Źródło: https://www.ign.com/articles/bethesda-auctions-chance-to-design-starfield-character-for-charity

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield