Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2021 08:59
Persona 5 Strikers
661V

Gry na PS5 i PS4 debiutujące w tym tygodniu. Sony zaprasza na nowości

Redakcja PlayStation Access systematycznie skupia się na najświeższych produkcjach zasilających bibliotekę PlayStation 4 oraz PlayStation 5. W tym tygodniu możemy sprawdzić między innymi Persona 5 Strikers.

Japońska korporacja wczoraj zaskoczyła wieloma głośnymi ogłoszeniami - wiemy, że powstaje PlayStation VR 2 dla PS5, znamy datę najbliższego State of Play, podczas którego zaprezentowanych zostanie aż 10 gier, a Days Gone zmierza na komputery osobiste.

Nie ulega wątpliwości, że początek roku nie należy do czasu opływającego w wiele głośnych premier, choć cześć graczy na pewno zdecyduje się na produkcje debiutujące w tym tygodniu. Ekipa PlayStation Access wyróżniła między innymi Persona 5 Strikers, Curse of the Dead Gods oraz Pumpkin Jack, który już wcześniej znalazł się na Xboksie One, Nintendo Switchu oraz PC, tymczasem 24 lutego ma premierę na PS4.

Wśród propozycji wartych uwagi dziennikarze wskazali między innymi Persona 5 Strikers oraz Curse of the Dead Gods, z którego recenzją mogliście zapoznać się wczoraj na naszym portalu. Krzysiek podsumował produkcję poniższymi słowami:

„Słowem podsumowania, jeśli szukacie stosunkowo dużego wyzwania, gry skupiającej się przede wszystkim na rozgrywce, a ponadto nie przeszkadza Wam pewna losowość i częściowe resetowanie postępów, Curse of the Dead Gods jest dla Was. Sam spędziłem z produkcją blisko 50 godzin i jeszcze sporo przede mną. Muszę jednak przyznać, że bywałem zmęczony. Już nawet nie mówię o wysokim poziomie trudności - czasami doskwiera powtarzalność, choćby dlatego, że zwiedzamy mocno podobne do siebie lokacje i wielokrotnie walczymy z tymi samymi przeciwnikami. Mimo to, jest to produkcja jak najbardziej godna uznania.”

Pamiętajcie również, że obowiązuje jeszcze promocja na PlayStation Store obejmująca podwójne rabaty. Na naszym portalu możecie sprawdzić listę gier objętych obniżką.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowe gry playstation PS4 ps5 sony