Iza Łęcka Iza Łęcka 22.02.2021 11:45
Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero Remake Fanów
1151V

Mortal Kombat Mythologies Sub-Zero powraca. Remake stworzony przez fanów przywraca ciekawy spin-off

NetherRealm Studios nie potwierdza kolejnych planów na bijatykę ze Scorpionem i Sub-Zero w rolach głównych, jednakże sympatycy serii nie tracą czasu. Powstaje fanowski remake Mortal Kombat Mythologies Sub-Zero, z którego możemy już sprawdzić początek rozgrywki.

W ostatnich dniach często słyszeliśmy o Mortal Kombat, niestety nie za sprawą nowej odsłony serii NetherRealm Studios, a z powodu nadciągającego filmu. Zobaczyliśmy klimatyczny zwiastun oraz porównanie, tymczasem fani uniwersum potwierdzili prace nad odświeżeniem Mortal Kombat Mythologies Sub-Zero.

Produkcja skupiająca się na tytułowym bohaterze zadebiutowała w 1997 roku na pierwszym PlayStation i Nintendo 64, jednak swego czasu wielu graczy prosiło deweloperów o przygotowanie stosownego remake'u. Jak dotąd nie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi, więc pozostaje sprawdzić, jak prezentują się pierwsze efekty starań entuzjastów marki.

Mortal Kombat Mythologies Sub-Zero Fan Remake jest rozwijany na Unreal Engine 4 i zawiera obszar treningowy oraz poziom Świątynia Shaolin – na końcu czeka pojedynek ze Scorpionem. Obecnie autorzy zapewnili dwie grywalne postacie (Sub-Zero i Ermac), a podczas rozgrywki skorzystamy z klawiatury lub kontrolera. W przygotowaniu jest kolejna lokacja (Świątynia Wiatru), choć nie zdradzono, jak wyglądają dokładne plany dotyczące reszty projektu.

Mortal Kombat Mythologies Sub-Zero Fan Remake pobierzecie z Discorda.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/mortal-kombat-mythologies-sub-zero-remake-unreal-engine-4/

Tagi: Midway Games Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero