Mortal Kombat na ciekawym porównaniu bohaterów. Filmy zestawione z najnowszą grą

News
3830V
Mortal Kombat na ciekawym porównaniu bohaterów. Filmy zestawione z najnowszą grą
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 08:05

Społeczność Mortal Kombat od wczoraj analizuje najnowszy zwiastun filmu w reżyserii Simona McQuoida. Opowieść nie jest połączona fabularnie z produkcją Paula W.S. Andersona oraz Mortal Kombat 11, ale warto sprawdzić, jak zmieniali się bohaterowie w różnych projektach.

„Mortal Kombat” został w końcu zaprezentowany przez zwiastun i całość wygląda bardzo pozytywnie. Część graczy narzeka na między innymi wygląd kilku bohaterów, ale trzeba powiedzieć to wprost – całość mogła prezentować znacznie gorzej. Jeszcze nie znamy całej fabuły, musimy zaczekać na dokładne sprawdzenie scen walki, ale pierwszy trailer pozwala sądzić, że film nie będzie całkowitą porażką.

W tytule Simona McQuoida historia skupi się na nowym wojowniku, ale na ekranie zobaczymy wielu znanych bohaterów, w których mogliśmy się wcielać na przestrzeni lat oraz niektórzy pojawili się już w „Mortal Kombat” z 1995 roku.

To właśnie z tego powodu możemy sprawdzić ciekawe porównanie, na którym zestawiono ze sobą „Mortal Kombat” od Paula W.S. Andersona, najnowszą propozycję Simona McQuoida oraz ostatnią produkcję NetherRealm Studios.

W niektórych sytuacjach widzimy istotne różnice, ale ciekawie wygląda między innymi Scorpion, którego strój przypomina już bardziej współczesne wizje deweloperów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper