Mortal Kombat na pełnym zwiastunie z polskimi napisami. Zobaczcie pełną prezentację

Filmy i seriale
7675V
Mortal Kombat na pełnym zwiastunie z polskimi napisami. Zobaczcie pełną prezentację
Wojciech Gruszczyk | 18.02.2021, 17:08

Warner Bros. Polska właśnie opublikowało pełny zwiastun „Mortal Kombat”. Widzowie mogą zobaczyć materiał przygotowujący graczy i widzów na wielką premierę. Czy to może się udać? Przekonajmy się wsłuchując w piękne, angielskie słowa i wczytując się w polskie napisy.

8 kwietnia odbędzie się premiera „Mortal Kombat”. Wcześniej na naszym portalu mogliście zobaczyć plakaty oraz nieoficjalny zwiastun z rosyjskim dubbingiem, ale teraz Warner Bros. Polska przedstawiło oficjalny materiał. Trailer na pewno spodoba się widzom, którzy od dawna czekali na prezentację nowej wersji filmu przygotowanego na podstawie kultowej serii NetherRealm Studios.

Otrzymaliśmy także oficjalny opis fabuły:

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano.  Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W „Mortal Kombat” wystąpią: Lewis Tan (Deadpool 2, serial Netflixa Wu Assassins) w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee (Meg) w roli Sonyi Blade; Josh Lawson (Gorący temat) w roli Kano; Tadanobu Asano (Midway) w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial Supergirl) w roli Jacksona „Jaxa” Bridgesa; Ludi Lin (Aquaman) w roli Liu Kanga; Chin Han (Drapacz chmur) w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim (Star Trek: W nieznane) w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada (Drapacz chmur) w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona. Poza tym w filmie występują Max Huang jako Kung Lao; Sisi Stringer jako Mileena; Matilda Kimber jako Emily Young i Laura Brent jako Allison Young.

Zwiastun potwierdza wcześniej opublikowane informacje, według których bohaterowie mają na ciele tajemniczy znak – to właśnie on jest „zaproszeniem” na turniej. Twórcy pokazali między innymi Sub-Zero oraz Scorpiona i podczas ich pojedynku nie mogło zabraknąć klasycznego „Get Over Here”.

„Mortal Kombat” trafi do kin oraz jednocześnie do HBO Max.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper