The Division 2 na PS5. Ubisoft szybko zajął się błędami psującymi wrażenia z rozgrywki

News
1393V
The Division 2 na PS5. Ubisoft szybko zajął się błędami psującymi wrażenia z rozgrywki
Mateusz Wróbel | 19.02.2021, 17:00

The Division 2 otrzymało łatkę na PlayStation 5, która eliminuje błędy psujące wrażenia z rozgrywki.

Tom Clancy's The Division 2 otrzymało patche skierowane dla posiadaczy PlayStation 5 i Xbox Series X|S dokładnie 2 lutego bieżącego roku. O ile wersja skierowana do nabywców nowego Xboksa działała sprawnie, tak nie można tego powiedzieć o tej stworzonej z myślą o systemach Sony.

Sieciowa strzelanka od Massive Entertainment, szwedzkiej ekipy należącej do Ubisoftu, miała problem na PS5 z efektami specjalnymi i mgłą, przez co nie dość, że wyglądała bardzo źle, to na dodatek zauważalne gołym okiem były spore spadki klatek na sekundę.

Francuzi szybko zajęli się błędem i opublikowali parę dni temu aktualizację eliminującą błędy The Division 2 na PlayStation 5. Od teraz pozycja działa na next-genie Sony przez większość czasu w dynamicznej rozdzielczości wahającej się między 1080-1944p, choć - jak zaznaczyło VG Tech w najnowszym materiale - w najmniej wymagających momentach jesteśmy świadkami rozdzielczości 4K (2160p).

Krótko mówiąc: od teraz możecie śmiało wracać do "czyszczenia ulic" w amerykańskim mieście i rozbudowy białego domu, nie martwiąc się o techniczne błędy.

 

 

Źródło: https://twistedvoxel.com/the-division-2-update-visual-downgrade-ps5/

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper