Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War z doświadczeniem Outbreak. Zombie „na dużą skalę”

News
1480V
Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War z doświadczeniem Outbreak. Zombie „na dużą skalę”
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 08:36

Twórcy Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War ujawnili szczegóły drugiego sezonu rozgrywek. Gracze mogą liczyć na szereg nowości, wśród których interesująco prezentuje się „doświadczenie zombie” zatytułowane Outbreak.

Na początku tygodnia otrzymaliśmy zapowiedź pierwszych atrakcji przygotowanych dla drugiego sezonu rozgrywek w Call of Duty: Black Ops - Cold War i Call of Duty: Warzone, ale nadszedł czas na konkrety. Twórcy zapowiedzieli serię nowości, które w najbliższym czasie trafią do obu shooterów.

Fani Battle Royale mogą liczyć na zmiany w Verdańsku, dwa kolejne tryby, serię broni oraz następnych operatorów. Potwierdziły się również plotki dotyczące nowego wariantu zabawy z zombie i gracze w tym wypadku mogą liczyć na specjalne „doświadczenie” Outbreak.

„Kontynuując historię Dark Aether, Outbreak rozgrywa się na ogromnych przestrzeniach w górach Ural, wypełnionych nowymi wrogami, celami drużynowymi, nagrodami dla graczy i informacjami, które można odkrywać pieszo, w pojazdach lub za pomocą jump padsów”.

Część nowości zostanie udostępniona już 25 lutego, czyli w dniu premiery drugiego sezonu, ale na niektóre elementy będziemy musieli zaczekać. Jak wiadomo deweloperzy Call of Duty chętnie rozwijają pozycje licznymi aktualizacjami i nie inaczej będzie tym razem.

Jak widać fani Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War nie będą się nudzić, a warto zwrócić uwagę, w jak ciekawy sposób twórcy obu gier łączą projekty, by móc prezentować graczom ciekawe atrakcje.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper