Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2021 19:55
Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone dżungla
1893V

Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone z nowościami. Twórcy zapowiadają akcję w dżungli

Twórcy Call of Duty: Black Ops Cold War i Call of Duty: Warzone szykują dla graczy nowe atrakcje. Już pod koniec miesiąca rozpocznie się drugi sezon rozgrywek, który zaprowadzi śmiałków do dżungli. Zobaczcie efektowny zwiastun zapowiadający nowości.

Już dzisiaj pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące nowego Call of Duty, ale nie możemy zapomnieć, że Call of Duty: Black Ops Cold War dopiero rozpoczyna rozwój, który będzie mocno połączone Call of Duty: Warzone.

Twórcy właśnie opublikowali zwiastun drugiego sezonu rozgrywek – Treyarch kontynuuje wydarzenia po ostatnim ataku. Teraz naszym zadaniem będzie szturmowanie miejscówki w samym sercu laotańskiej dżungli:

„Po ataku na The Pines, Adler został zakładnikiem. Wywiad donosi, że w Azji Południowo-Wschodniej Naga, człowiek Perseusa, z pomocą rozległej sieci karteli, dystrybuuje zabójczy gaz Nova 6”.

Najnowszy materiał pokazuje między innymi nowych operatorów (Wolf, Rivas, Naga), ale również pozwala spojrzeć na nowe bronie (Galil, LC10-SMG, Kusza). W produkcji pojawią się także kolejne scorestreaki.

Jak widać przed fanami Call of Duty przyjemne tygodnie... Pozostaje tylko teraz zaczekać na pełną listę nowości – miejmy nadzieję, że dżungla pojawi się także w Call of Duty Warzone.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Call of Duty: Warzone Infinity Ward Treyarch / Raven Software