Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2021 15:12
FallGuysGame Xbox
720V

Fall Guys: Ultimate Knockout zmierza na Xboksy Series X|S i Xboksa One. Znamy wstępną datę premiery

Twórcy Fall Guys: Ultimate Knockout właśnie potwierdzili kolejne platformy, na których będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas ekscytujących starć z innymi graczami. Tytuł zmierza na Xboksy i premiera odbędzie się latem.

Ekskluzywność Fall Guys: Ultimate Knockout najwidoczniej zakończy się latem, ponieważ w tym okresie tytuł zadebiutuje na Nintendo Switchu, Xboksach One i Xboksach Series X|S. Nintendo wczoraj potwierdziło wersję na swój sprzęt, a teraz ujawniono kolejne wydanie.

Jeszcze nie znamy ostatecznej daty premiery, ale możemy podejrzewać, że Fall Guys: Ultimate Knockout jednocześnie trafi na wszystkie kolejne urządzenia – dzięki temu wydawca będzie mógł zadbać o ciekawszą kampanię marketingową.

Fall Guys: Ultimate Knockout w zeszłym roku trafiło na PlayStation 4 i PC, a w swoim czasie produkcja cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem. Teraz twórcy systematycznie rozbudowują pozycję dostarczając na rynek kolejne aktualizacje i nowe sezony... Ale coraz częściej można natrafić na opinie, że Mediatonic musi znacząco ożywić pozycję, by zachęcić do gry nowych i powracających graczy.

Sprawdźcie naszą recenzję Fall Guys: Ultimate Knockout.

Źródło: Twitter: FallGuysGame

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic