Iza Łęcka Iza Łęcka 18.02.2021 07:36
Crash Bandicoot 4
1122V

Crash Bandicoot 4 wygląda zadowalająco na Nintendo Switchu. Gameplay pokazuje nową wersję

Wczorajszy Nintendo Direct zaprezentował wiele interesujących gier zmierzających na Nintendo Switcha, choć to nie koniec mocnych tytułów przeznaczonych na sprzęt Japończyków. Sprawdźcie pierwszy gameplay z Crash Bandicoot 4 w wersji na hybrydę Big N.

W zeszłym tygodniu ogłoszono, że Crash Bandicoot 4 zmierza na nowe platformy, a premiera gry odbędzie się w przyszłym miesiącu. Dla wielu sympatyków platformówek najciekawszą wersją wydaje się wydanie na Nintendo Switcha, bowiem w tym wypadku otrzymamy możliwość poznania nowej przygody Crasha w rozmaitych okolicznościach.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas w wersji na konsolę Japończyków zadziała w 30 klatkach na sekundę przy rozdzielczości na poziomie 1080p (dock) i 720p (handheld). Deweloperzy nie przygotowali jak dotąd stosownego zwiastuna nowej edycji, jednak Activision wysłało do redakcji Canadian Guy Eh kilka fragmentów rozgrywki.

Tytuł Toys for Bob na konsoli Nintendo prezentuje się całkiem dobrze, co na pewno może skłonić niezdecydowanych entuzjastów Nintendo do wybrania produkcji. Już wcześniej pojawiło się pierwsze porównanie, choć poniżej ujrzycie również zestawienie wideo, które prezentuje różnice w oprawie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob