Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2021 17:00
Crash Bandicoot 4
2025V

Crash Bandicoot 4 zmierza na PS5, XSX|S, PC i Switcha. Poznajcie szczegóły

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Produkcja zmierza oficjalnie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Kolejni gracze zapoznają się z wymagającą produkcją przygotowaną przez Toys for Bob.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas trafiło na rynek w zeszłym roku, ale dotychczas gra była dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One. W swoim czasie mieliśmy okazję podzielić się wrażeniami z gry, a teraz możemy potwierdzić – to nie koniec .

12 marca 2021 roku odbędzie się premiera Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas na kolejnych platformach. Deweloperzy zadbali o wydanie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz Nintendo Switcha.

Jeśli posiadacie najnowsze konsole, to w Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zagracie w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a dodatkowo twórcy zadbali o skrócenie ekranów wczytywania oraz dźwięk 3D. Posiadacze pozycji na PS4 lub XOne, otrzymają możliwość pobrania aktualizacji dla nowej generacji – jedynie Japończycy nie mogą liczyć na takie atrakcje.

Studio zadbało także o wykorzystanie możliwości DualSense, więc posiadacze PS5 poczują dodatkowe efekty:

„Fani będą teraz mogli poczuć siłę zmieniającego DNA blastera dzierżonego przez Neo Cortexa i odczuć przyczepność, gdy posłużą się liną z hakiem Tawny. Ponadto funkcja karty Aktywności na PlayStation 5 zapewni graczom jasny wgląd w postępy, w każdym z wymiarów gry, podrzucając wskazówki dotyczące realizacji celów i nie tylko.”

Nie poznaliśmy jeszcze konkretów dotyczących wydania na Nintendo Switcha, ale od dzisiaj ruszą zamówienia przedpremierowe. Tytuł będzie dostępny na także PC przez Battle.net, jednak dzisiaj nie poznaliśmy daty premiery.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob