Crash Bandicoot 4 na Nintendo Switch nie jest zwykłym portem. Zobaczcie porównanie graficzne z wersją na PS4

News
2149V
Crash Bandicoot 4 na Nintendo Switch nie jest zwykłym portem. Zobaczcie porównanie graficzne z wersją na PS4
Mateusz Wróbel | 14.02.2021, 10:43

Crash Bandicoot 4 prezentuje się bardzo dobrze na konsoli Nintendo Switch. Jeden z fanów pozycji przygotował zestawienie, które porównuje wersję na NS z tą dostępna dla posiadaczy PS4.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas już w następnym miesiącu pojawi się na PlayStation 5, Xboksie Series X|S, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych. Posiadacze hybrydowych konsol od Nintendo zastanawiali się, czy będzie to dokładny, czy też zrobiony na przysłowiowe "odwal się" port - wygląda na to, że mamy już odpowiedź na to pytanie.

Użytkownik Twittera, Kano, postanowił porównać trailer promujący najnowszą odsłonę Crasha w wersji na Switcha, jak i PlayStation 4. Oba z nich są przepełnione urywkami rozgrywki i bliźniaczo podobnymi scenami, co pozwoliło przygotować mu małe zestawienie, które udostępniam poniżej.

Patrząc na jakość grafiki na hybrydowym sprzęcie Japończyków możemy śmiało rzec, że Activision nie obniżyło jedynie rozdzielczości i usunęło wiele efektów specjalnych, tudzież przedmiotów upiększających lokacje, aby szybko i łatwo wydać grę na rynek, ale zajęło się m.in. oświetleniem i przerobieniem wielu modeli, aby były bardziej zacienione - w celu zachowania jak najwyższej rozdzielczości.

Źródło: https://nintendoeverything.com/crash-bandicoot-4-switch-port-seems-to-have-reworked-models-and-assets-instead-of-just-decreasing-the-resolution/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper