Sackboy: Wielka Przygoda Edycja Specjalna na PS4 i PS5 w promocji. Gra z maskotką

Promocje gier
1105V
Sackboy: Wielka Przygoda Edycja Specjalna na PS4 i PS5 w promocji. Gra z maskotką
Wojciech Gruszczyk | 17.02.2021, 16:30

Sackboy: Wielka Przygoda trafił na rynek pod koniec zeszłego roku na dwie generacje konsol Sony. Wydawca wpadł na ciekawy pomysł przygotowania specjalnego wydania gry z maskotką i teraz zestaw możecie kupić w promocyjnej cenie.

Sackboy: Wielka Przygoda to najnowsza produkcja Sumo Digital, która została przygotowana na zlecenie Sony. Deweloperzy postanowili odświeżyć znane IP japońskiej korporacji i stworzyli platformówkę 3D. Tytuł nie wyróżnia się na tle przedstawicieli gatunku (sprawdźcie naszą recenzję), ale w przyjemny sposób wykorzystuje funkcje kontrolera DualSense i zapewnia około 10-godzinną historię.

Sony jeszcze przed premierą zapowiedziało specjalne wydanie, które zawiera szereg cyfrowych dodatków, ale głównym elementem zestawu jest pluszak – autorzy zdecydowali się oczywiście na głównego bohatera. Sackboy otrzymał specjalny strój, a sam motyw przebieranek został w ciekawy sposób rozbudowane w samej grze i gracze mogą stale wskakiwać w nowe fatałaszki.

W pakiecie znajduje się także artbook, zestaw strojów, awatary oraz soundtrack. Pamiętajcie, że Sackboy: Wielka Przygoda oferuje możliwość przeskoczenia z PlayStation 4 na PlayStation 5. Gracze w tej sytuacji nie muszą się obawiać, że kupują pudełkowe wydanie na PS4, ponieważ bez problemu gra zadziała także na PS5.

Co sądzicie o tej ofercie?

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/sackboy-wielka-przygoda-edycja-specjalna-na-playstation-4-oraz-playstation-5-za-299-zl-w-oleole/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper