Twisted Metal wciąż powstaje. Pojawiły się pierwsze informacje o tytule PlayStation Productions

Filmy i seriale
799V
Twisted Metal wciąż powstaje. Pojawiły się pierwsze informacje o tytule PlayStation Productions
Wojciech Gruszczyk | 15.02.2021, 14:30

W ostatnich dniach często słyszeliśmy o serialu HBO w uniwersum The Last of Us, ale nie możemy również zapomnieć o pierwszym tytule PlayStation Productions. „Twisted Metal” podobno nadal powstaje i pojawiły się pierwsze informacje o serialu.

W zeszłym tygodniu HBO potwierdziło aktorów zaangażowanych do „The Last of Us”, a fani nawet przygotowali kilka ładnych plakatów. Fani serii mogą zacierać rączki, ale nie możemy zapomnieć o pierwszym tytule PlayStation Productions.

Serial „Twisted Metal” został zapowiedziany w maju 2019 roku i od tego czasu nie otrzymaliśmy większych informacji dotyczących produkcji. Redakcja The Illuminerdi jest jednak przekonana, że tytuł wciąż powstaje i w tym wypadku twórcy mają zapewnić komedię akcji o mężczyźnie, który próbuje poprawić swój status społeczny.

„Outsider” ma dostarczyć tajemniczą paczkę przez postapokaliptyczne pustkowie, ale po drodze będzie musiał zmierzyć się z bandytami, którzy będą prowadzić maszyny zdolne do niszczenia innych samochodów. Głównym przeciwnikiem protagonisty będzie „szalony klaun”, który ma podróżować po okolicach w charakterystycznej ciężarówce z lodami.

W Sweet Tootha ma podobno wcielić się Will Arnett („Bogaci bankruci”, „LEGO Batman”), ale podobno rola nie będzie specjalnie wielka i jest określona jako „cameo voicover”, co jest zastanawiające biorąc pod uwagę, że ma to być przeciwnik protagonisty.

Według dziennikarzy, Anthony Mackie („Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”) miał otrzymać możliwość wcielenia się w Johna, który będzie głównym bohaterem. Nie możemy jednak potwierdzić, że twórcy zdecydują się oprzeć historię na Johnie Doe, który pojawił się w Twisted Metal: Black i Twisted Metal: Lost.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-playstation-twisted-metal-tv-series-casts-will-arnett-as-sweet-tooth-20210215

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper