Iza Łęcka Iza Łęcka 12.02.2021 07:38
The Last of Us HBO
5019V

The Last of Us od HBO na fanowskich plakatach. Mahershala Ali starał się o rolę Joela

Fani The Last of Us przystąpili do porównań Pedro Pascala i Belly Ramsey z bohaterami gry Naughty Dog, czego efektem jest kilka interesujących prac. W międzyczasie redakcja The Hollywood Reporter potwierdziła, że Mahershala Ali chciał zagrać Joela.

Twórcy „The Last of Us” zmierzyli się z pierwszym wyzwaniem, które może mieć znaczenie dla produkcji serialu. Pedro Pascal i Bella Ramsey wcielą się w głównych bohaterów, co wywołało szereg różnorodnych opinii, a także stało się inspiracją do powstania fanowskich prac.

Nie wszyscy są przychylni wyborom HBO, pojawiają się nawet opinie, według których Pascal nie powinien wcielić się w kultowego bohatera Naughty Dog przez swoje chilijskie korzenie. W przypadku Belli Ramsey część widzów dostrzega, że aparycja aktorki nie pasuje do roli Ellie. Mimo to wczorajsze ogłoszenie wywołało spore poruszenie w branży, tylko potwierdzając, jak mocno wyczekiwanym serialem jest "The Last of Us". Tuż po wiadomości entuzjaści przystąpili do porównań i stworzenia wielu intrygujących plakatów.

Jak się okazuje, Bella Ramsey potrafi grać na gitarze, co przypuszczalnie mogło być jednym z wymogów twórców podczas realizacji castingów:

The Hollywood Reporter potwierdził również elektryzującą wiadomość – Mahershala Ali faktycznie starał się o rolę Joela, ale w ostateczności nie doszło do podpisania kontraktu.

Źródło: Twitter
Grafika: https://twitter.com/jonathanpc/status/1360024409113829378
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/last-of-us-game-of-thrones-breakout-bella-ramsey-to-star-as-ellie

Tagi: bella ramsey HBO Pedro Pascal serial The Last of Us