Iza Łęcka Iza Łęcka 13.02.2021 01:27
The Last of Us od HBO ma Joela? Mahershala Ali
6773V

The Last of Us od HBO z Ellie i Joelem! Znamy aktorów wcielających się w główne role

HBO, Sony i Naughty Dog pracują wspólnymi siłami, by przenieść The Last of Us na ekran. Po szumie, jaki wywołała wokół serialu jedna z plotek, właśnie poznaliśmy jeden z najbardziej kluczowych szczegółów. Znamy już aktorów, którzy wcielą się w Ellie oraz Joela. Poznajcie szczegóły.

Craig Mazin oraz Neil Druckman dążą do zaprezentowania The Last of Us w odcinkowej formie, jednak przygotowanie serialu nie będzie należało do najłatwiejszych zadań. Produkcja ma fanów na całym świecie, którzy wierzą, że reżyser „Czarnobyla” oraz twórca hitu Sony zadbają o każdy najdrobniejszy szczegół. Jednym z najważniejszych detali dotyczących produkcji jest dobranie odpowiedniej ekipy aktorskiej, która spełni oczekiwania sympatyków serii i w jak najlepszym stylu przedstawi wydarzenia na ekranie. Za pilotażowy odcinek odpowiadać będzie Kantemir Balagov.

W nocy pojawiła się plotka, według której w Joela miałby wcielić się Mahershala Ali, co zrodziło falę negatywnych komentarzy i krytyki, więc HBO oraz Sony zostały postawione pod ścianą – potrzebna była szybka reakcja. Po zaledwie kilku godzinach zaprezentowano aktorów, którzy rzeczywiście wystąpią w serialu „The Last of Us".

Pedro Pascal otrzymał rolę Joela – aktor wystąpił w produkcjach takich jak „The Mandalorian”, „Wonder Woman 1984”, „Kingsman: Złoty Krąg”, „Gra o tron”, brał również udział w serialu „Narcos". Wytwórnia zdecydowała się także potwierdzić, że Bella Ramsey przyjęła rolę Ellie – 17-letnią aktorkę na pewno kojarzycie z „Gry o tron” lub „Mrocznych materii”.

Serial „The Last of Us" jest obrazem, na który czeka wielu widzów, nietrudno też przypuszczać, że z ikonicznym IP Sony związanych jest wiele oczekiwań fanów. Producenci nie mogą pozwolić sobie na wpadki już przed rozpoczęciem prac na planie. 

Co sądzicie o tych castingach?

The Last of Us - HBO - Ellie - 1

The Last of Us - HBO - Ellie - 2

The Last of Us - HBO - Joel - 1

The Last of Us - HBO - Joel - 2

Źródło: https://deadline.com/2021/02/pedro-pascal-star-joel-the-last-of-us-hbo-series-video-game-playstation-1234691935/
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/last-of-us-game-of-thrones-breakout-bella-ramsey-to-star-as-ellie

Tagi: Craig Mazin HBO Naughty Dog Neil Druckmann serial The Last of Us