Iza Łęcka Iza Łęcka 15.02.2021 10:33
Darksiders  za darmo
2443V

Darksiders za darmo na Xbox Series X|S i Xbox One. Gracze mogą pobierać kolejne gry dzięki Games with Gold

Klienci Xbox Live Gold mogą uzyskać dostęp do kolejnej serii produkcji za darmo. Niespodziewanie na liście znalazł się Darksiders, który jest dostępny po przeskoczeniu do argentyńskiego sklepu Microsoftu. W rezultacie użytkownicy mogą sięgnąć po trzy produkcje.

Microsoft zaprosił graczy do pobierania kolejnych gier w ramach najnowszego Games with Gold. W polskim regionie możemy sięgnąć po dwie produkcje – Lost Planet 2 sprawdzicie na trzech platformach (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S), a Dandara: Trials of Fear Edition jest do pobrania na Xboksach One i Xboksach Series X|S.

To jednak nie koniec atrakcji, bowiem w argentyńskiej ofercie Games with Gold zawitał Darksiders, więc jeśli nie mieliście okazji wypróbować klimatycznej pozycji Vigil Games – wystarczy wejść przez poniższy odnośnik, zalogować się i zasilić swoją cyfrową bibliotekę.

Gry z Games with Gold:

Darksiders debiutował w 2010 roku, a w wersji na Xboksa 360 zgarnął oceny na poziomie 83%. Uniwersum od tego czasu zostało rozbudowane o dwie historie z głównej serii oraz całkiem przyjemny spin-off. Obecnie nie zdradzono dalszych planów na rozwój IP.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/darksiders-za-darmo-w-argentynskim-regionie-microsoft-store/
https://lowcygier.pl/subskrypcje/lost-planet-2-oraz-dandara-trials-of-fear-edition-juz-dostepne-w-ramach-games-with-gold/

Tagi: darksiders darsiders Games with Gold THQ Vigil Games