Hogwart Legacy szykuje się na rozpoczęcie kampanii marketingowej. Niedługo możemy poznać datę premiery gry

News
1122V
Hogwart Legacy szykuje się na rozpoczęcie kampanii marketingowej. Niedługo możemy poznać datę premiery gry
Kajetan Węsierski | 14.02.2021, 10:30

Warner Bros. Interactive Entertainment ma w swoim portfolio dwa niezwykle wyczekiwane tytuły, które bazują na zupełnie innych gałęziach rozrywki. Już niedługo możemy dowiedzieć się, kiedy zadebiutują. 

Dziedzictwo Hogwartu to bez wątpienia jedna z najbardziej interesujących gier, które zaprezentowano nam w ubiegłym roku. Projekt z uniwersum wykreowanego przez J.K. Rowling ma pozwolić nam poczuć się jak uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa, więc nie może zaskakiwać skala zainteresowania. Niestety w ubiegłym miesiącu potwierdziły się złe przypuszczenia - debiut projektu musi zostać przesunięty.

I choć początkowo mówiło się, że premiera może mieć miejsce jeszcze pod koniec tego roku, teraz z wielu doniesień wynikało, że przyjdzie nam poczekać nawet do ostatniego kwartału 2022. Jest jednak nadzieja, która kryje się za nowymi ogłoszeniami o pracę, jakie wrzucił Warner Bros. Interactive Entertainment, a więc wydawca gry ze świata Harry'ego Pottera, a które znalazł jeden z użytkowników Twittera - James Sigfield. 

Ogłoszenia związane są z poszukiwaniem specjalistów ds. marketingu, którzy pomogą w najbliższym okresie przy promocji dwóch ważnych tytułów: Hogwarts Legacy oraz Rycerze Gotham. Co może na tym etapie oznaczać chęć rozpoczęcia kampanii dla tego pierwszego tytułu? To, że prawdopodobnie opóźnienie nie jest tak duże, jak początkowo sądzono. I można przypuszczać, iż gra zadebiutuje już w pierwszej połowie 2022

Źródło: https://gamerant.com/hogwarts-legacy-release-date-2022/

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper