Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.02.2021 10:30
Hogwarts Legacy marketing
883V

Hogwart Legacy szykuje się na rozpoczęcie kampanii marketingowej. Niedługo możemy poznać datę premiery gry

Warner Bros. Interactive Entertainment ma w swoim portfolio dwa niezwykle wyczekiwane tytuły, które bazują na zupełnie innych gałęziach rozrywki. Już niedługo możemy dowiedzieć się, kiedy zadebiutują. 

Dziedzictwo Hogwartu to bez wątpienia jedna z najbardziej interesujących gier, które zaprezentowano nam w ubiegłym roku. Projekt z uniwersum wykreowanego przez J.K. Rowling ma pozwolić nam poczuć się jak uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa, więc nie może zaskakiwać skala zainteresowania. Niestety w ubiegłym miesiącu potwierdziły się złe przypuszczenia - debiut projektu musi zostać przesunięty.

I choć początkowo mówiło się, że premiera może mieć miejsce jeszcze pod koniec tego roku, teraz z wielu doniesień wynikało, że przyjdzie nam poczekać nawet do ostatniego kwartału 2022. Jest jednak nadzieja, która kryje się za nowymi ogłoszeniami o pracę, jakie wrzucił Warner Bros. Interactive Entertainment, a więc wydawca gry ze świata Harry'ego Pottera, a które znalazł jeden z użytkowników Twittera - James Sigfield. 

Ogłoszenia związane są z poszukiwaniem specjalistów ds. marketingu, którzy pomogą w najbliższym okresie przy promocji dwóch ważnych tytułów: Hogwarts Legacy oraz Rycerze Gotham. Co może na tym etapie oznaczać chęć rozpoczęcia kampanii dla tego pierwszego tytułu? To, że prawdopodobnie opóźnienie nie jest tak duże, jak początkowo sądzono. I można przypuszczać, iż gra zadebiutuje już w pierwszej połowie 2022

Źródło: https://gamerant.com/hogwarts-legacy-release-date-2022/

Tagi: Avalanche Software / Portkey Games Dziedzictwo Hogwartu Warner Bros. Interactive Entertainment