Harry Potter potrzebuje czasu. Hogwarts Legacy zadebiutuje później – to „pierwsze z wielu opóźnień”

News
2989V
Harry Potter potrzebuje czasu. Hogwarts Legacy zadebiutuje później – to „pierwsze z wielu opóźnień”
Wojciech Gruszczyk | 13.01.2021, 18:12

W 2021 roku nie zagramy w nową grę z uniwersum Harry'ego Pottera. Twórcy potrzebują znacznie więcej czasu na dopracowanie produkcji, a w dodatku Jason Schreier zapowiada fatalne wieści. To podobno pierwsza produkcja z wielu, która nie zadebiutuje w tym roku.

Od wielu lat czekamy na wielką produkcją ze świata J.K. Rowling. Jak się okazuje, Dziedzictwo Hogwartu nie zadebiutuje w 2021 roku, ponieważ deweloperzy potrzebują znacznie więcej czasu na dopracowanie gry.

Według najnowszych informacji, gra będzie dostępna dopiero w przyszłym roku, więc możemy tutaj mówić może nawet o rocznym opóźnieniu:

Ubiegłoroczne przecieki sugerowały, że Hogwarts Legacy będzie dostępne w drugiej połowie 2021 roku (październik-listopad), ale teraz tak naprawdę nie wiemy, ile dodatkowego czasu potrzebuje Avalanche Software. Studio chce zapewnić „najlepsze doświadczenie” i właśnie z tego powodu zespół postanowił przełożyć debiut gry.

W sprawie sytuacji wypowiedział się Jason Schreier, który potwierdza – to dopiero początek i wiele tytułów zapowiedzianych na 2021 rok nie zadebiutuje w terminie.

Hogwarts Legacy zostało zapowiedziane we wrześniu ubiegłego roku, a w zeszłym roku gra cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem.

Źródło: Twitter: HogwartsLegacy, jasonschreier

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper