Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.09.2020 22:25
Harry Potter zwiastun PlayStation Showcase
10515V

Hogwarts Legacy niespodziewanie na PlayStation Showcase! Zobaczcie materiał ze świata Harry’ego Pottera

Warner Bros. wraz z Avalanche przyszykowało coś dla wszystkich fanów czarodziejskiego uniwersum! Podczas trwającej właśnie konferencji Sony pokazano zupełnie nową grę ze świata Harry'ego Pottera! 

Harry Potter to marka, którą od lat znają praktycznie wszyscy. Cała masa ostatnich pokoleń wychowywała się na książkach i firmach o niezwykle sławnym czarodzieju i zdążyła pokochać uniwersum. Niestety, prócz kilku adaptacji w świecie LEGO, nie mieliśmy dużego szczęścia do nowych produkcji z tego świata. 

Teraz może się to zmienić za sprawą Harry Potter: Hogwarts Legacy, które zapowiedziane zostało podczas PlayStation Showcase 2020. Projekt zadebiutuje już w przyszłym roku i bez wątpienia wygląda świetnie - tego nie można odmówić. Jest to jedna z największych niespodzianek pokazu, więc nie można przejść obok niej obojętnie! 

Na materiale mogliśmy oglądać czarodziejów wykonujących całą masę czynności z tak lubianego świata - było latanie na miotłach oraz hipogryfach, szkolenie się w magii i przechadzanie po doskonale znanym Hogwarcie, co może być prawdziwą gratką dla wszystkich fanów. Zresztą, nie ma co się rozpisywać, sprawdźcie sami:

Tagi: gra Harry Potter Hogwart ps5