Horizon Forbidden West będzie lepszy pod każdym względem od poprzednika. Ashly Burch wspomina o pracy nad grą

News
1732V
Horizon Forbidden West będzie lepszy pod każdym względem od poprzednika. Ashly Burch wspomina o pracy nad grą
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 16:44

Sony wciąż nie potwierdziło daty premiery Horizon Forbidden West, ale możemy mieć pewność, że prace nad tytułem wciąż trwają. W sprawie gry wypowiedziała się Ashly Burch, która chętnie chwali produkcję i jej słowa powinny zainteresować fanów wyczekujących na produkcję.

Horizon Forbidden West ma trafić na rynek pod koniec 2021 roku, jednak wciąż nie otrzymaliśmy szczegółowych informacji dotyczących premiery. Gra powstaje i w sprawie tytułu wypowiedziała się Ashly Burch – aktorka podkłada głos Aloy:

„Mam nagranie [dla Forbidden West] jeszcze w tym tygodniu. To się dzieje - to się wciąż dzieje! Nie mogę powiedzieć zbyt wiele... Ale wspomnę, naprawdę uważam, że wszystkie rzeczy, które ludzie pokochali w Zero Dawn - wspaniały świat, wciągająca historia, niesamowita rozgrywka – w Forbidden West są po prostu jeszcze lepsze.”

Sytuacja jest interesująca, ponieważ Ashly Burch nie tylko ma okazję nagrać głos, ale deweloperzy bardzo dokładnie oprowadzili aktorkę po grze. Sprawdziła nowe obszary, spotkała plemiona i poznała dokładnie historię – tak by móc jak najlepiej wcielić się w protagonistkę.

Ashly Burch nie ukrywa również, że jest wielką fanką całej produkcji Guerrilla Games i z wielkim entuzjazmem podchodzi do pracy przy Aloy. Aktorka ma też nadzieję, że gracze usłyszą jej zaangażowanie podczas rozgrywki.

Warto pamiętać, że Horizon Forbidden West zadebiutuje na PS5 i PS4.

Źródło: https://www.psu.com/news/horizon-forbidden-west-voice-actress-says-discovering-aloys-story-was-like-being-a-kid-at-a-camp-fire/

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper