Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 23:25
Horizon Forbidden West na PS5 Showcase
5806V

Horizon Forbidden West, Sackboy A Big Adventure i Spider-Man: Miles Morales na PS4!

Sony właśnie opublikowało zaskakującą wiadomość. Horizon Forbidden West, Sackboy A Big Adventure i Spider-Man: Miles Morales nie trafią wyłącznie na PlayStation 5. Wymienione produkcje będą dostępne także na PS4.

Sony najwidoczniej nie chce zrezygnować z ponad 100 mln użytkowników PlayStation 4 i jeszcze w przyszłym roku będzie oferować graczom mocne produkcje na wciąż aktualną generację. Na blogu Sony właśnie potwierdzono istotny szczegół: Horizon Forbidden West, Sackboy A Big Adventure i Spider-Man: Miles Morales zadebiutują na PS4.

Jest to w pewien sposób zaskakująca wiadomość, ponieważ dotychczas wszystkie wymienione pozycje były przedstawiane jako produkcje dostępne wyłącznie na PlayStation 5. Sony jednak podkreśla, że każda z gier wykorzysta moc PS5 – między innymi szybki dysk SSD czy też kontroler DualSense.

Co więcej, jeśli kupicie wersje Horizon Forbidden West, Sackboy A Big Adventure i Spider-Man: Miles Morales z PS4, to możecie później skorzystać z darmowej aktualizacji na PS5. Oczywiście sytuacja dotyczy produkcji na fizycznym nośniku.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/09/16/playstation-5-launches-in-november-starting-at-399-for-ps5-digital-edition-and-499-for-ps5-with-ultra-hd-blu-ray-disc-drive/

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment